Με την 2η αγωνιστική συνεχίστηκε το απόγευμα της Κυριακής η διαδικασία των play-out της Β΄ΕΠΣ Δράμας όπου σε τέσσερις αναμετρήσεις σημειώθηκαν 9 γκολ !
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEibNBC4cYRdWM89U7Z7sG5rAXCDYUNiZzS3VIngxQ_gzbTgspTQ58uWKQ02xfzkSNKzG5ECQnOtee6veXL48ja5_GxFphKwErtCZ8ekb60PwCsfGCWAPBOMWMTDbddpzOqpPYjndPin-TLVOfc-GmZvn0533KfVw2GqG5UZU6SsCJdN0isDrgn2GXwQoA/w640-h310/Screenshot_8.png) |
Ακρίτας Ν. Κρώμνης - Δόξα Δράμας Β΄ 1-3 (photo : doxadramab.blogspot.com) |
Στα αποτελέσματα της ημέρας τώρα...Δόξα Δράμας Β΄(3-1 μέσα στην Νέα Κρώμνη) ...Δόξα Κάτω Βροντούς (2-0 μέσα στον Πήγασο) και Αετός Βαθυτόπου (1-0 την Νέα Αμισσό Β΄) ''ζευγάρωσαν'' τις νίκες τους και αποσπάστηκαν στην ειδική βαθμολογία ενώ ο Αστέρας Κουδουνίων πέτυχε την πρώτη του νίκη σε αυτή με σκορ 2-0 επί του Άρη Αμπελακίων!
Αναλυτικά τα αποτελέσματα , οι σκόρερς , η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική έχουν ως εξής (πατήστε πάνω στις εικόνες για να τις μεγενθύνετε) :