Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2022

Δόξα Πετρούσας - Ακρίτας Κ. Νευροκοπίου 5-0 : 2/2 στο ρελαντί για τους ''Μαυραετούς'' ! (vid)

''Ζευγάρωσε'' τις νίκες της η Δόξα Πετρούσας που επικράτησε εύκολα επί του Ακρίτα Κάτω Νευροκοπίου με σκορ 5-0 στον εξ αναβολής αγώνα της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α΄ΕΠΣ Δράμας.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν με την έναρξη του αγώνα (3΄) το σκορ με τον Αντωνιάδη ενώ στο τέταρτο (15΄) ο Καλλέργης διπλασίασε το σκορ..

Ο Κυριακίδης στο 29ο λεπτό ανέβασε τον δείκτη του σκορ (3-0) ενώ στην επανάληψη ο ρυθμός έπεσε με τους γηπεδούχους να πετυχαίνουν ακόμα δύο τέρματα στο τελευταίο δεκάλεπτο...

Παρακάτω δείτε την ''ταυτότητα'' της αναμέτρησης με τα πλήρη στοιχεία ...καθώς και τις καλύτερες φάσεις του αγώνα μεσα απο την Στάρ Β. Ελλάδος σε περιγραφή του καλού φίλου Δημήτρη Αδάκτυλου.

Μπαράζ ανόδου στην Γ΄Εθνική : το πρόγραμμα της πρεμιέρας σε όλους τους ομίλους!

Έφθασε λοιπόν η πολυπόθητη ώρα για τις πρωταθλήτριες των Ενώσεων ...που θα διεκδικήσουν την άνοδο τους μέσω των αγώνων μπαράζ ! Σίγουρα η σ...