ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ

powered by Agones.gr - Stoixima

Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2024

(X)ωρίς νικητή (Βώλακας-Καλαμπακι 1-1) και τα υπόλοιπα 40 λεπτά στον Βώλακα! Η βαθμολογία στην Α΄ΕΠΣ Δράμας

(Χ)ωρίς να αλλάξει κάτι και στα υπόλοιπα 40 λεπτά του αγώνα κύλησε η αναμέτρηση Δόξας Βώλακα - Α.Ε. Καλαμπακίου το απόγευμα της Τετάρτης και έτσι οι δύο ομάδες ''μοιράστηκαν'' βαθμούς και γκολ (1-1) , για την 15η αγωνιστική της Α΄ΕΠΣ Δράμας !

Βώλακας και Καλαμπάκι στα....πρώτα 50 λεπτά (1-1) !

Έτσι οι γηπεδούχοι (που είχαν την πρώτη απώλεια βαθμών εντός έδρας μετά απο ένα σερί 7/7) έφθασαν τους 33 βαθμούς και παρέμειναν στο -5 απο την πρωτοπόρο Νέα Αμισσό που πλέον πήρε ένα σοβαρό προβάδισμα απέναντι στους διώκτες...ενώ οι ''κιτρινόμαυροι'' έφθασαν τους 31 βαθμούς (στο -7 απο την κορυφή) και παρέμειναν στην τετράδα...

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία στην Α΄ΕΠΣ Δράμας ....

Mπαράζ ανόδου στην Γ΄Εθνική : οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής! (Κυριακή 12/5)

Επιστροφή στην δράση για το ειδικό πρωτάθλημα ανόδου στην Γ΄Εθνική μεταξύ των πρωταθλητών των Ενώσεων την ερχόμενη Κυριακή 12/5 και η ΚΕΔ/Ε...