Τετάρτη 17 Ιανουαρίου 2024

Mικτές Παίδων - Νέων ΕΠΣ : σημαντικές νίκες για την ΕΠΣ Δράμας μέσα στις Σέρρες! Αποτελέσματα και βαθμολογίες!

Σημαντική ημέρα για τις Μικτές Ομάδες Παίδων και Νέων της ΕΠΣ Δράμας που έφυγαν απο τις Σέρρες με νίκες επί των αντίστοιχων ομάδων της ΕΠΣ Σερρών!

Οι Παίδες παίζοντας ωραίο ποδόσφαιρο συνέτριψαν την αντίστοιχη σερραϊκή ομάδα με σκορ 1-5 χάρη σε τέρματα των Ρούτση , Καλλιώρα , Γεωργιάδη Σ. (2) και Δημητριάδη και έμειναν μόνοι πρώτοι στην κορυφή του ομίλου !

Οι Νέοι πέτυχαν την πρώτη τους νίκη στον όμιλο ...νικώντας με σκορ 0-1 χάρη σε τέρμα του Γεωργιάδη απο το 4ο λεπτό της αναμέτρησης !

Πλέον την επόμενη αγωνιστική (Τετάρτη 31/1) οι δραμινές ομάδες ταξιδεύουν εκ νέου , αυτή την φορά στην Χαλκιδική για να αντιμετωπίσουν τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Χαλκιδικής !

ΕΠΣ Κιλκίς - ΕΠΣ Χαλκιδικής 1-3

Γ΄Εθνική 2023-24 : οι τελικές βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους!

Ολοκληρώθηκε η αγωνιστική περίοδος 2023-24 στην Γ΄Εθνική Κατηγορία και έγιναν γνωστές οι ομάδες που κατακτούν την άνοδο στην Σούπερ Λίγκ 2 ...