Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τρίτης στο γήπεδο Αδριανής η πρώτη προπόνηση προεπιλογής ποδοσφαιριστριών για την στελέχωση της Μικτής Ομάδας Γυναικών Κ-15 της Ε.Π.Σ.Δράμας από την προπονήτρια Έφη Μιχαηλίδου.
Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τρίτης στο γήπεδο Αδριανής η πρώτη προπόνηση προεπιλογής ποδοσφαιριστριών για την στελέχωση της Μικτής Ομάδας Γυναικών Κ-15 της Ε.Π.Σ.Δράμας από την προπονήτρια Έφη Μιχαηλίδου.
Μεταγραφική ενίσχυση για τον Μακεδονικό Αλιστράτης εν'όψει του επερχόμενου πρωταθλήματος της Β΄ΕΠΣ Δράμας που απέκτησε τον Γιώργο Μελικί...