ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


powered by Agones.gr - Stoixima

Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023

Handball Premier 2023-2024 : το πρόγραμμα του πρωταθλήματος ! Πρεμιέρα στο ''Κραχτίδη'' με Ολυμπιακό για την Δράμα'86 !

 Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Παρασκεύης η κλήρωση του πρωταθλήματος της Premier Handball για την ερχόμενη αγωνιστική περίοδο 2023-24 !

Η Δράμα'86 θα ξεκινήσει την φετινή της προσπάθεια απο το ''Κραχτίδη'' όπου θα υποδεχθεί τον Ολυμπιακό στις 23 Σεπτεμβρίου !

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος :

23.09.2023 1η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 27.01.2024
Bianco Monte Δράμα - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Διομήδης Άργους
Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Ζαφειράκης Νάουσας - Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Ιωνικός Αffidea - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ.Ε. Δούκα


30.09.2023 2η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 03.02.2024
Π.Α.Ο.Κ. - Bianco Monte Δράμα
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Διομήδης Άργους - Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Ζαφειράκης Νάουσας
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic - Ιωνικός Αffidea
Α.Σ.Ε. Δούκα - Πανελλήνιος Γ.Σ.


04.10.2023 3η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 10.02.2024
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Ζαφειράκης Νάουσας - Διομήδης Άργους
Ιωνικός Αffidea - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Bianco Monte Δράμα - Α.Σ.Ε. Δούκα


14.10.2023 4η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 17.02.2024
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
Bianco Monte Δράμα - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Ζαφειράκης Νάουσας
Διομήδης Άργους - Ιωνικός Αffidea
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Α.Σ.Ε. Δούκα - Αερωπός Έδεσσας Mandynamic


21.10.2023 5η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 24.02.2024
Ζαφειράκης Νάουσας - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. - Bianco Monte Δράμα
Ιωνικός Αffidea - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Διομήδης Άργους
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Α.Σ.Ε. Δούκα


28.10.2023 6η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 02.03.2024
Π.Α.Ο.Κ. - Ιωνικός Αffidea
Bianco Monte Δράμα - Ζαφειράκης Νάουσας
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Α.Ε.Κ.
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Διομήδης Άργους - Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Α.Σ.Ε. Δούκα - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας


11.11.2023 7η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 09.03.2024
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Π.Α.Ο.Κ.
Ιωνικός Αffidea - Bianco Monte Δράμα
Ζαφειράκης Νάουσας - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Διομήδης Άργους
Α.Ε.Κ. - Α.Σ.Ε. Δούκα


18.11.2023 8η Αγωνιστική - 19η Αγωνιστική 23.03.2024
Π.Α.Ο.Κ. - Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Bianco Monte Δράμα - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Ιωνικός Αffidea
Α.Ε.Κ. - Ζαφειράκης Νάουσας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Σ.Ε. Δούκα - Διομήδης Άργους


25.11.2023 9η Αγωνιστική - 20η Αγωνιστική 27.03.2024
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Π.Α.Ο.Κ.
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic - Bianco Monte Δράμα
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Ιωνικός Αffidea - Α.Ε.Κ.
Διομήδης Άργους - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Ζαφειράκης Νάουσας - Α.Σ.Ε. Δούκα


02.12.2023 10η Αγωνιστική - 21η Αγωνιστική 30.03.2024
Π.Α.Ο.Κ. - Διομήδης Άργους
Bianco Monte Δράμα - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Α.Ε.Κ. - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Ζαφειράκης Νάουσας - Ιωνικός Αffidea
Α.Σ.Ε. Δούκα - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή


09.12.2023 11η Αγωνιστική - 22η Αγωνιστική 13.04.2024
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Π.Α.Ο.Κ.
Διομήδης Άργους - Bianco Monte Δράμα
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic - Α.Ε.Κ.
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Ζαφειράκης Νάουσας
Ιωνικός Αffidea - Α.Σ.Ε. Δούκα

Μπαράζ ανόδου πρωταθλητών ΕΠΣ : το πλήρες πρόγραμμα του 1ου ομίλου!

 Οριστικοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης το πλήρες πρόγραμμα στον 1ο όμιλο των μπαράζ ανόδου πρωταθλητών ΕΠΣ στην Γ΄Εθνική , όπου συμμετέχ...