ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ

powered by Agones.gr - Stoixima

Πέμπτη 15 Ιουνίου 2023

Α΄ΕΠΣ Δράμας 2022-23 ....αφιερωμάτων μέρος 10ο : ''Κωδικός : Χατ-τρικ'' !!!

Συνέχεια στα αφιερώματα της ''Ο'' για το πρωτάθλημα της Α΄ΕΠΣ Δράμας ...που μας ''άφησε'' πριν λίγες εβδομάδες  και στο δέκατο μέρος   (10ο) μέρος θα δούμε την ενότητα με τους ποδοσφαιριστές που πετυχαν ''χατ-τρικ'' !

Συνολικά μέσα στην αγωνιστική περίοδο 2022-23 σημειώθηκαν 11 χατ-τρικ εκ των οποίων τα οκτώ (8) ήταν ''καθαρά'' (δηλαδή μέσα σε ένα ημίχρονο)...με τον Γιάννη Σίγγο της Δόξας Βώλακα να πετυχαίνει το γρηγορότερο χατ-τρικ ....μέσα σε είκοσι λεπτά (19΄-39΄) στην εκτός έδρας νίκη με σκορ 0-5 μέσα στο Νευροκόπι!

Αναλυτικά οι ''χατ-τρικ...ερίστες'' :

Μπαράζ ανόδου στην Γ΄Εθνική : live scores η εξέλιξη της 5ης αγωνιστικής! (Κυριακή 19/5 , 17:00)

Με την 5η αγωνιστική συνεχίζεται  το απόγευμα της Κυριακής 19/5  το ειδικό πρωτάθλημα ανόδου προς την  Γ΄Εθνικη Κατηγορία μεταξύ των πρωτα...