Τρίτη 14 Μαρτίου 2023

ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Άτλαντας Προσοτσάνης : ευρωπαϊκά μετάλλια στην Σόφια !

Για μια ακόμη διοργάνωση ο Α.Σ. TΑΕΚΒΟΝΤΟ  Άτλαντας Προσοτσάνης-Δράμας επέστρεψε από τη Σόφια της Βουλγαρίας με διακρίσεις αλλά και μετάλλια , πιστοποιώντας την αγωνιστική κατάσταση που βρίσκεται !

Στην βουλγαρική πρωτεύουσα ο δραμινός σύλλογος  συμμετείχε με δέκα αθλητές στο Παγκόσμιο Βαθμολογούμενο Πρωτάθλημα SOFIA OPEN G2, όπου πήραν μέρος περισσότεροι από 1500 αθλητές.

Η Ιωάννα Τσιτάκη κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία της ενώ  ο Βασίλης Νικολάου το χάλκινο μετάλλιο !

Διακρίσεις ακόμα είχαμε στην  πέμπτη θέση στην κατηγορία τους κατέκτησαν οι Παναγιώτα Κατιφούδη, Κατερίνα Στάϊκου, Αθανάσιος Τσιτάκης, Χρυσάνθη Τοπαλίδου και Αλεξάνδρα Τσαβδαρίδου.

Μπαράζ ανόδου πρωταθλητών ΕΠΣ : το πλήρες πρόγραμμα του 1ου ομίλου!

Οριστικοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης το πλήρες πρόγραμμα στον 1ο όμιλο των μπαράζ ανόδου πρωταθλητών ΕΠΣ στην Γ΄Εθνική , όπου συμμετέχ...