ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


powered by Agones.gr - Stoixima

Παρασκευή 27 Ιανουαρίου 2023

SL2: Οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής σε Βορρά και Νότο!

Με την 13η αγωνιστική συνεχίζεται αυτό το σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκ 2 και η ΚΕΔ / ΕΠΟ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών !

Όσον αφορά την δραμινή διαιτησία και αυτή την αγωνιστική θα έχουμε εκπροσώπηση ... με τους κ.κ. Κουβαλάκη και Ζήρδα να ορίζονται ως βοηθοί διαιτητές και ο κ. Πουλικίδης ως 4ος διαιτητής  στην αναμέτρηση Αναγ. Καρδίτσας - Βέροια ενώ η κ. Κοτανίδου ως βοηθός διαιτητή στην αναμέτρηση Ηρακλής Λάρισας - ΠΑΟ Β' !

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές : 

 Super League 2 – 13η αγωνιστική

Βόρειος Όμιλος 

Κυριακή 29/1 – 14:45


ΠΑΟΚ Β-Πανσερραϊκός (Σάββατο 28/1 – 13:45)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας)-Μπαλιάκας (Κοζάνης)


Αναγέννηση Καρδίτσας-Βέροια
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας)-Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος διαιτητής : Πουλικίδης (Δράμας)


Απόλλων Πόντου-ΑΕΛ
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Μωυσιάδης (Ηπείρου)-Θανασιας (Ηπείρου)


Απόλλων Λάρισας-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Μελιτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νταβελας (Μακεδονίας)-Τοροσιάδης (Μακεδονίας)


Διαγόρας-Μακεδονικός
Διαιτητής: Αλιάγας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Νικολάου (Αθηνών)-Παύλος (Δυτ.Αττικής)


Νίκη Βόλου-Ηρακλής
Διαιτητής: Δραγάτης (Αν.Αττικής)
Βοηθοί: Καλλής (Αν.Αττικής)-Ισσα (Αθηνών)


Ηρακλής Λάρισας-Παναθηναϊκός Β (28/1 14:45)
Διαιτητής: Κεχαγιάς (Κοζάνης)
Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας)-Κοτανίδου (Δράμας)



Νότιος Όμιλος


ΑΕΚ Β-Χανιά (Παρασκευή 27/1 – 15:15)
Διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά)-Φίλος (Βοιωτία)


Καλλιθέα-Ηλιούπολη (Δευτέρα 30/1 – 15:15)
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Κολλιακός (Αθηνών), Αρμακόλας (Κυκλάδων)


Προοδευτική-Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας)-Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας)


ΠΑΟ Ρουφ-Αιγάλεω (Δευτέρα 30/1 – 14:45)
Διαιτητής: Χρονιας (Αχαΐας)
Βοηθοί: Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)-Σγουράκης (Πειραιά)


Ηρόδοτος-Παναχαϊκή
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)
Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθηνών)-Μητροφάνης (Αθηνών)


Κηφισιά-Επισκοπή
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου)-Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)


ΟΦ Ιεράπετρας-Καλαμάτα
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών)-Μαραθωνίτης (Αθηνών)

Δράμα'86 - Ολυμπιακός / ΙΕΚ Ξυνή 20-26 : αποχαιρέτησε τις εγχώριες διοργανώσεις η δραμινή ομάδα μέσα σε γιορτινό κλίμα!

Mε ήττα  αποχαιρέτησε τις εγχώριες διοργανώσεις για την φετινή αγωνιστική περίοδο η Δράμα'86 με σκορ 20-26 απο τον σαφώς ισχυρότερο Ολυμ...