Τρίτη 20 Δεκεμβρίου 2022

ΠΑΟΠ Ν. Αμισσού Β΄-Ηρακλής Αδριανής 0-1 : σπουδαίο διπλό για τον ''Γηραιό'' στο 97΄! (vid)

Σπουδαία νίκη για τον Ηρακλή Αδριανής που έφυγε με το ''διπλό'' απο την Νέα Αμισσό με σκορ 0-1 επί του τοπικού ΠΑΟΠ Β΄στα πλαίσια της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β΄ΕΠΣ Δράμας !

Έτσι ο ''Γηραιός'' πλησίασε την κορυφή στον έναν βαθμό απο τον Άρη Μικροχωρίου ενώ ο τοπικός ΠΑΟΠ Β΄ (που θα δώσει και τα εναπομείναντα 32 λεπτά την ερχόμενη Τετάρτη στην Νέα Κρώμνη ) υποχώρησε στην 6η θέση..

Στο αγωνιστικό μέρος τωρα και σε ένα δυνατο ματς που είχε αρκετές ευκαιρίες και για τις δύο ομάδες ...ο Δημητριάδης πέτυχε ένα πανέμορφο γκολ απο φάουλ στο 97ο λεπτό!

Παρακάτω δείτε την ''ταυτότητα '' της αναμέτρησης με τα πλήρη στοιχεία (πατήστε πάνω στην εικόνα για να την μεγενθύνετε) ενώ ακολούθως δείτε τις καλύτερες φάσεις στο video μέσα απο την Στάρ Β. Ελλάδος σε περιγραφή του καλού φίλου Δημήτρη Αδάκτυλου :

* ευχαριστούμε θερμά την καλή φίλη Ελένη Ευστρατίδου για το φωτογραφικό υλικό.

Δόξα 2016 - Αγία Παρασκεύη 1-0 : με το ''δεξί'' στα μπαράζ ανόδου οι Δραμινές!

Με νίκη ξεκίνησε η Δόξα 2016 την διαδικασία των αγώνων μπαράζ για την άνοδο στη Α Εθνική Γυναικών! Η δραμινή ομάδα απέναντι στην πολύ καλή...