Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου 2022

Πανσερραϊκή - Δόξα 2016 1-1 : έ(Χ)ασε σωρεία ευκαιρίων ....και μαζί την νίκη!

Την πρώτη απώλεια στο φετινό πρωτάθλημα  είχε η γυναικεία ομάδα της Δόξας 2016 που αναδείχθηκε ισόπαλη  με σκορ 1-1 απέναντι στην γηπεδούχο Πανσερραϊκή ,  στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας Γυναικών.

Η Πανσερραϊκή  προηγήθηκε με την Αρβανιτίδου στο 41ο λεπτό, ενώ η δραμινή ομάδα που έχασε αρκετές ευκαιρίες πριν φέρει το ματς στα ίσα...έφθασε  στην ισοφάριση στο 68ο λεπτό από την Πουλιούδη....

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ:
Μανιάκα, Νικολαΐδου, Σταμπουλίδου, Στυλιανού, Γεωργιάδου, Φεφλέ, Πολατίδου, Χαραλάμπους, Αξιαρλή, Τιλσίζογλου, Αρβανιτίδου

ΔΟΞΑ 2016 F.C. :
Ριζοπούλου, Ευστρατίου, Ζήση, Ιτόγια, Σωμάδη (80΄Κελεμπέκη) , Χατζηϊωάννου , Αλατζίδου (75΄Λαζαρίδου) , Πουλιούδη, Μαρασλή, Ghazaryan, Μπαντή (75΄Χιντζίδου).

Αναλυτικά τα αποτελέσματα , η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στον 1ο όμιλο της Β΄Εθνικής Γυναικών έχει ως εξής:

Μπαράζ ανόδου πρωταθλητών ΕΠΣ : το πλήρες πρόγραμμα του 1ου ομίλου!

Οριστικοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης το πλήρες πρόγραμμα στον 1ο όμιλο των μπαράζ ανόδου πρωταθλητών ΕΠΣ στην Γ΄Εθνική , όπου συμμετέχ...