ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


powered by Agones.gr - Stoixima

Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2022

Δόξα 2016 : οι αντίπαλοι της δραμινής ομάδας στην Β΄Εθνική Γυναικών ! Σέντρα στις 20/11...

 Επανέρχεται σε φυσιολογικά επίπεδα πλέον η κατάσταση στον αθλητισμό με την συνέχεια των πρωταθλημάτων....και σειρά παίρνει και το γυναικείο ποδόσφαιρο , αφού την επόμενη εβδομάδα (10/11) θα γίνουν οι κληρώσεις των Εθνικών Πρωταθλημάτων ενώ στις 20/11 θα πραγματοποιηθεί η σέντρα!

Η Δόξα 2016 θα αγωνιστεί μετά απο τρία χρόνια στην Β΄Εθνική , ούσα υποβιβασθείσα απο την μεγάλη κατηγορία , με την δραμινή ομάδα να συμμετέχει στον 2ο όμιλο και θα έχει αντιπάλους τις Ροδόπη ’87 ,  τις Βασίλισσες  Θράκης, τους  Λέοντες Θεσσαλονίκης, την Σειρήνα Γρεβενών, την Πανσερραϊκή, και τους νεοφώτιστους  Μέντεκα Καλαμαριάς, Βέροια, και η γυναικεία ομάδα του ΝΠΣ Βόλος!

Αναλυτικά οι όμιλοι σε όλες τις κατηγορίες : 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑΕΠΣ
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΚ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1994ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΣΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΒΟΛΟΣ 2004 ΑΣΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΘΕΟΝΗ ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 ΑΟΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΓΠΟΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΛΑΡΙΣΑ ΑΕΛ 1964ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΟΚΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑΕΠΣ
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΓΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣΑ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣΑ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΦΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΕΑ ΑΟΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ ΑΣΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑΕΠΣ
ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ ΑΜΠΟΞΑΝΘΗΣ
ΒΕΡΟΙΑΗΜΑΘΙΑΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ 2016 ΠΣΔΡΑΜΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΟΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΑΕΣΕΡΡΩΝ
ΡΟΔΟΠΗ 87ΘΡΑΚΗΣ
ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝΓΡΕΒΕΝΩΝ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑΕΠΣ
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝΑΧΑΪΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟΗΠΕΙΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΑΟΑΧΑΪΑΣ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΚΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΦΕΙΔΩΝ ΑΟΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑΕΠΣ
ΑΕΚΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ ΠΟΙΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018Α. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΟΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥΔ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΝΙΑ ΑΟΧΑΝΙΩΝ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑΕΠΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟΑΘΗΝΩΝ
ΒΡΙΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟΑΘΗΝΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟΑΘΗΝΩΝ
ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΕΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟΑΘΗΝΩΝ
ΣΑΠΦΩ ΑΠΣΛΕΣΒΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΑΟΑΘΗΝΩΝ

Μπαράζ ανόδου στην Γ΄Εθνική : live scores η εξέλιξη της 6ης και προ-τελευταίας αγωνιστικής! (Κυριακή 26/5 , 17:00)

  Με την 6η και προ-τελευταία αγωνιστική συνεχίζεται  το απόγευμα της Κυριακής 26/5  το ειδικό πρωτάθλημα ανόδου προς την  Γ΄Εθνικη Κατηγορί...