ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


powered by Agones.gr - Stoixima

Δευτέρα 29 Αυγούστου 2022

Κύπελλο Ελλάδος : το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 1ης φάσης ! (Τετάρτη 31/8 , 17:30)

 Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος η οποία θα διεξαχθεί -ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ- την ερχόμενη Τετάρτη 31 Αυγούστου !

Η Α.Ε. Καλαμπακίου θα υποδεχθεί τον κυπελλούχο της ΕΠΣ Μακεδονίας στο γήπεδο Νικοτσάρα (Ενωσιακό Κέντρο) - λόγω ανακατασκεύης του αγωνιστικού χώρου στο γήπεδο Καλαμπακίου - στις 17:30 μ.μ. και διαιτητής της αναμέτρησης ορίστηκε

ο κ. Δρακίδης της ΕΠΣ Ξάνθης με βοηθούς τους κ.κ. Σπάρταλη και Εμίν Κεχαγιά απο την ίδια ΈΠΣ.

Δραμινό διαιτητή δεν έχουμε σε αυτήν την φάση ωστόσο ο κ. Γιώργος Τσενεκίδης ορίστηκε παρατηρητής διαιτησίας στην αναμέτρηση Βύρωνα Καβάλας-Α.Σ.Γιαννιτσά!

Αναλυτικά το πρόγραμμα , οι ώρες και οι διαιτητές των αγώνων έχουν ως εξής :

Τετάρτη 31/8, Ώρα 17:30


1ο Γκρουπ

ΔΑΚ Άργους Ορεστικού: Παναργειακός Άργους Ορεστικού-Απόλλων Παραλιμνίου

Γήπεδο ΕΠΣ Δράμας(Νικοτσάρα): ΑΕ Καλαμπακίου-Ιωνικός Ιωνίας

Γήπεδο Βαρβάρας Χαλκιδικής: Αετός Βαρβάρας-ΠΑΟΚ Κρηστώνης

“Ανθή Καραγιάννη”: Βύρων Καβάλας-ΑΣ Γιαννιτσά

ΔΑΚ Κομοτηνής: Πανθρακικός-ΠΟ Αλεξανδρούπολης

Δημοτικό Νάουσας: Αστέρας Τριποτάμου-Άρης Πετεινού


2ο Γκρουπ

Αλκαζάρ: Ελασσόνα-Ατρόμητος Παλαμά

Δημοτικό Βατανιακού: Βατανιακός-ΑΟ Υπάτου

Δημοτικό Φήκης: ΠΟ Φήκης-Πύρασος Νέας Αγχιάλου

Δημοτικό Κοζάνης: ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Αναγέννηση Άρτας

Ενωσιακό ΕΠΣ Ηπείρου: ΠΑΟ Κουτσελίου-Αστέρας Πετρίτη

Δημοτικό Νέας Σελεύκιας: ΑΕ Νέας Σελεύκειας-Αστέρας Σταυρού


3ο Γκρουπ

Δημοτικό Άστρους Κυνουρίας: Ερμής Μελιγούς-Πανκαμαριακός

Δημοτικό Μαλαμάτων: Απόλλων Ευπαλίου-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Δημοτικό Αγίου Αντωνίου: Παλληξουριακός-ΠΑΟ Βάρδας

Γήπεδο Μεσσηνιακού: Πανθουριακός-Διαγόρας Βραχνέικων

Δημοτικό Ζακύνθου: ΑΟ Κατασταρίου-Ναυπακτιακός Αστέρας

Δημοτικό Λευκάδας: Τηλυκράτης-Μολαϊκός


4ο Γκρουπ

Δημοτικό Ελευσίνας: Πανελευσιανιακός – Απόλλων Αγίου Ιωάννη

Δημοτικό Βούλας: Άρης Βούλας – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Δημοτικό Λουτρών Λέσβου: Αετός Λουτρών – Αλμυρός

Δημοτικό Ζωνιανών: Ερμής Ζωνιανών – Ηλιούπολη

Δημοτικό Χίου: Ποσειδών Καρδαμύλων – ΑΕΡ Αφάντου


Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων ΕΔΩ!




Εuro 2024 : η ''ταυτότητα'' της 2ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο! Αποτελέσματα και βαθμολογία

 Με την 2η αγωνιστική στον 1ο όμιλο συνεχίστηκε το απόγευμα της Τετάρτης το ΕURO όπου σημειώθηκαν 4 γκολ και έτσι φθάσαμε συνολικά στα 14 τέ...