ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


powered by Agones.gr - Stoixima

Παρασκευή 29 Ιουλίου 2022

Handball Premier 2022-2023 : το πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος!

 Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης , η κλήρωση του πρωταθλήματος χάντμπολ Ανδρών...της γνωστής μας PREMIER HANDBALL όπου φέτος θα έχει την ιδιαιτερότητα να διεξαχθεί σε ενιαίο όμιλο και η ομάδα της Δράμας 1986 BIANCO MONTE θα ξεκινήσει την φετινή της προσπάθεια απο την Δράμα με αντίπαλο την νεοφώτιστη ομάδα των Βριλησσίων!



Αναλυτικά το πρόγραμμα ολόκληρου του πρωταθλήματος έχει ως εξής :

1η Αγωνιστική (17.09.2022)
Δράμα Bianco Monte - ΕΣΝ Βριλησσίων
Ιωνικός Affidea - Διομήδης Άργους
ΧΑΝΘ - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΕΚ - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
ΠΑΟΚ - ΑΣΕ Δούκα

 

 

 

2η Αγωνιστική (24.09.2022)
ΠΑΟΚ - Δράμα Bianco Monte
ΕΣΝ Βριλησσίων - Ιωνικός Affidea
Διομήδης Άργους - ΧΑΝΘ
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Ζαφειράκης Νάουσας
ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΑΕΚ
ΑΣΕ Δούκα - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή

 

 

 

3η Αγωνιστική (01.10.2022)
Ιωνικός Affidea - ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ - ΕΣΝ Βριλησσίων
Ζαφειράκης Νάουσας - Διομήδης Άργους
ΑΕΚ - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - ΑΕΣΧ Πυλαίας
Δράμα Bianco Monte - ΑΣΕ Δούκα

 

 

 

4η Αγωνιστική (22.10.2022)
ΠΑΟΚ - ΧΑΝΘ
Δράμα Bianco Monte - Ιωνικός Affidea
ΕΣΝ Βριλησσίων - Ζαφειράκης Νάουσας
Διομήδης Άργους - ΑΕΚ
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
ΑΣΕ Δούκα - ΑΕΣΧ Πυλαίας

 

 

 

5η Αγωνιστική (29.10.2022)
Ζαφειράκης Νάουσας - ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ - Δράμα Bianco Monte
ΑΕΚ - ΕΣΝ Βριλησσίων
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - Διομήδης Άργους
ΑΕΣΧ Πυλαίας - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Ιωνικός Affidea - ΑΣΕ Δούκα

 

 

 

6η Αγωνιστική (05.11.2022)
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
Δράμα Bianco Monte - Ζαφειράκης Νάουσας
Ιωνικός Affidea - ΧΑΝΘ
ΕΣΝ Βριλησσίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Διομήδης Άργους - ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΣΕ Δούκα - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic

 

 

 

7η Αγωνιστική (12.11.2022)
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - ΠΑΟΚ
ΑΕΚ - Δράμα Bianco Monte
Ζαφειράκης Νάουσας - Ιωνικός Affidea
ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΕΣΝ Βριλησσίων
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Διομήδης Άργους
ΧΑΝΘ - ΑΣΕ Δούκα

 

 

 

8η Αγωνιστική (16.11.2022)
ΠΑΟΚ - ΑΕΣΧ Πυλαίας
Δράμα Bianco Monte - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Ιωνικός Affidea - ΑΕΚ
ΧΑΝΘ - Ζαφειράκης Νάουσας
ΕΣΝ Βριλησσίων - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
ΑΣΕ Δούκα - Διομήδης Άργους

 

 

 

9η Αγωνιστική (19.11.2022)
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - ΠΑΟΚ
ΑΕΣΧ Πυλαίας - Δράμα Bianco Monte
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - Ιωνικός Affidea
ΑΕΚ – ΧΑΝΘ
Διομήδης Άργους - ΕΣΝ Βριλησσίων
Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΣΕ Δούκα

 

 

 

10η Αγωνιστική (26.11.2022)
ΠΑΟΚ - Διομήδης Άργους
Δράμα Bianco Monte - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Ιωνικός Affidea - ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΧΑΝΘ - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΕΚ
ΑΣΕ Δούκα - ΕΣΝ Βριλησσίων

 

 

 

11η Αγωνιστική (03.12.2022)
ΕΣΝ Βριλησσίων - ΠΑΟΚ
Διομήδης Άργους - Δράμα Bianco Monte
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Ιωνικός Affidea
ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΧΑΝΘ
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - Ζαφειράκης Νάουσας
ΑΕΚ - ΑΣΕ Δούκα

 

* Στον 2ο γύρο οι αγώνες είναι αντίστροφα.

Άρης Μικροχωρίου : συνεχίζουν στα ''κιτρινόμαυρα'' Καζάκης και Αποστολίδης!

 Συνεχίζεται ο αγωνιστικός σχεδιασμός στον Άρη Μικροχωρίου εν΄όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου και σειρά να ανανεώσουν την συνεργασία με τ...