ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


powered by Agones.gr - Stoixima

Παρασκευή 18 Νοεμβρίου 2022

Χαντμπολ : το πρόγραμμα των εθνικών κατηγοριών το σαββατοκύριακο και οι διαιτητές!

 Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα το σαββατοκύριακο σε ολα τα εθνικά πρωταθλήματα χάντμπολ και η ΚΕΔ/ΟΧΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων ...

Αναλυτικά :

Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2022

Handball Premier (9η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Bianco Monte Δράμα
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Κατσίκης)


Έδεσσας 18:00
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΠΑΟΚ
(Μερτινιάν- Τόλιος, Μεϊμαρίδης)


Νάουσας 18:00
Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΣΕ Δούκα
(Λινάρδος- Νικολαίδης, Αγγελίδης)


Νέα Κίος 18:00
Διομήδης Άργους- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Σκλαβενίτης- Χαραλαμπίδης, Τσάκωνας)


Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 15:00
ΠΑΟΚ Mateco- ΑΕΚ
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Αποστολίδης)


Καματερού 16:00
ΓΑΣ Καματερού- Αναγέννηση Άρτας
(Φωτακίδης- Χρηστίδη, Προδρομίδης)


Πανοράματος 16:30
ΑΕΠ Πανόραμα- ΟΦΝ Ιωνίας
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Σαμαράς)


Βασιλικών 18:00
Ορφέας Σουρωτής- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού
(Νάσκος- Χαρίτσος, Δελόγλου)

Α2 Ανδρών

Κιλκίς 19:00
ΓΑΣ Κιλκίς- ΑΕΠ Πανόραμα
(Βαγγελτζίκης- Γκόγκας)


Πανελληνίου 18:00
Πανελλήνιος- Πήγασος Κυψέλης
(Ψύλλος- Δρακόπουλος)


Βύρωνα 18:00
Αθηναϊκός- HC Σαλαμίνα
(Αβράμης- Χρόνης, Ανταλής)


Πάτρας 18:00
Ακαδημία Πάτρας- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Λεφάκης- Σπυρόπουλος, Αντωνόπουλος)


Φιλίππειο 18:00
Φίλιππος Βέροιας- Άρης Θεσσαλονίκης
(Γράψας- Κυριακού)


Λουτρακίου 20:30
Ποσειδών Λουτρακίου- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Γερουλάνος- Γερουλάνος, Τσάκωνας)


Α2 Γυναικών

Κλαδισού 17:00
ΕΑΧ Χανιά- Άρης Νικαίας
(Σαματά- Μπαγάκη)


Κοζάνης 18:00
Εθνικός Κοζάνης- Κερκυραϊκός
(Πήτας- Αγγελίδης)


Γιαννιτσών 18:00
Μέγας Αλέξανδρος- Ορφέας Κατερίνης
(Τομίδης- Νικόλας)


Ηλιούπολης 20:30
Ηλιούπολη- Αθηναϊκός
(Γιαβρούτας- Μυλωνάς)


Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022


Handball Premier (9η αγωνιστική)

Βύρωνα 14:15
ΑΕΚ- ΧΑΝΘ
(Καρυδάκης- Γιακαλής, Μίγκας)


Ηλιούπολης 20:00
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Ιωνικός Αffidea
(Γερουλάνος- Γερουλάνος, Ανταλής)

Α2 Ανδρών

Λοίζος 15:30
Άρης Νικαίας- Δόξα Βύρωνα
(Βήτας- Μπράμου)


Σπίτι του Χάντμπολ 18:00
Εκμάθηση- Κύκλωπες Αλεξ/πολης
(Γκόγκας- Βαγγελτζίκης)


Α2 Γυναικών

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00
Απόλλων Σταυρούπολης- ΑΟ Προσοτσάνης
(Νάσκος- Μαυρίδου)


Πάτρας 18:00
Ακαδημία Πάτρας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Αβράμης- Χρόνης)


Β’ Ανδρών

Πανοράματος 20:30
Μακεδών- ΓΕ Δράμας
(Χαρίτσος- Εφραιμίδης)

Εuro 2024 : η ''ταυτότητα'' της 2ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο! Αποτελέσματα και βαθμολογία

 Με την 2η αγωνιστική στον 1ο όμιλο συνεχίστηκε το απόγευμα της Τετάρτης το ΕURO όπου σημειώθηκαν 4 γκολ και έτσι φθάσαμε συνολικά στα 14 τέ...