Σημαντική ενίσχυση για τον Αίαντα Κεραυνό Αρκαδικού στην χειμερινή μεταγραφική προσθήκη , λίγες ημέρες πριν την ολοκλήρωση της , με τον ''Αγιαξ'' να ντύνει στα ''ερυθρόλευκα'' τον 24χρονο μέσο Άγγελο Αντωνιάδη!
Αναλυτικά η ανακοίνωση της δραμινής ομάδας :
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
Boom
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την μεταγραφή στην ομάδα μας ενός παίκτη του οποίου η πορεία έως τώρα στο ποδόσφαιρο μόνο απαρατήρητη δεν περνάει.
Ο λόγος για τον Άγγελο Αντωνιάδη, του οποίου η μεταγραφή έγινε για να δώσει ακόμη περισσότερη ποιότητα στο ήδη υπάρχον ποιοτικο ρόστερ της ομάδας μας.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Τον καλωσόρισουμε στην ομάδα μας για το υπόλοιπο της χρονιάς και του ευχόμαστε καλή επιτυχία