ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


powered by Agones.gr - Stoixima

Τετάρτη 9 Αυγούστου 2023

National Basket League 1 (Β΄Εθνική Μπάσκετ) : το πρόγραμμα του πρωταθλήματος !

 

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης η κλήρωση του πρωταθλήματος μπάσκετ της National Basket League 1 ή Β΄Εθνική Μπάσκετ όπως την είχαμε μάθει όλα αυτά τα χρόνια !

Φέτος θα έχουμε την χαρά να βλέπουμε μετά απο αρκετά χρόνια και τον ΚΑΟΔ ο οποίος επανεμφανίζεται στο προσκήνιο και θα ξεκινήσει την φετινή του προσπάθεια απο το ''Δημήτριος Κραχτιδης'' με αντίπαλο την ΔΕΚΑ απο την Θεσσαλονίκη !

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος έχει ως εξής : 

NATIONAL LEAGUE 1 2023-2024 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)


1η Αγωνιστική - 07/10/23
Ρεπό: ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΧΑΝΘ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΔΕΚΑ


2η Αγωνιστική - 14/10/23
Ρεπό: ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΧΑΝΘ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΔΕΚΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ


3η Αγωνιστική - 21/10/23
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΧΑΝΘ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΔΕΚΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ


4η Αγωνιστική - 28/10/23
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΧΑΝΘ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΔΕΚΑ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ


5η Αγωνιστική - 04/11/23
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΔΕΚΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ


6η Αγωνιστική - 11/11/23
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΔΕΚΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΧΑΝΘ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ


7η Αγωνιστική - 18/11/23
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΔΕΚΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΧΑΝΘ


8η Αγωνιστική - 25/11/23
Ρεπό: ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΔΕΚΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΧΑΝΘ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ


9η Αγωνιστική - 02/12/23
Ρεπό: ΧΑΝΘ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΔΕΚΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ


10η Αγωνιστική - 09/12/23
Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΧΑΝΘ


11η Αγωνιστική - 16/12/23
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΧΑΝΘ - ΔΕΚΑ


12η Αγωνιστική - 20/12/23
Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΧΑΝΘ
ΔΕΚΑ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ


13η Αγωνιστική - 23/12/23
Ρεπό: ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΧΑΝΘ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ


14η Αγωνιστική - 06/01/24
Ρεπό: ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΧΑΝΘ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΔΕΚΑ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ


15η Αγωνιστική - 13/01/24
Ρεπό: ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΧΑΝΘ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΔΕΚΑ


16η Αγωνιστική - 20/01/24
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΧΑΝΘ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΕΚΑ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ


17η Αγωνιστική - 27/01/24
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΧΑΝΘ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΔΕΚΑ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ


18η Αγωνιστική - 03/02/24
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΧΑΝΘ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΔΕΚΑ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ


19η Αγωνιστική - 10/02/24
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΔΕΚΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΧΑΝΘ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ


20η Αγωνιστική - 17/02/24
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΧΑΝΘ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ


21η Αγωνιστική - 24/02/24
Ρεπό: ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΔΕΚΑ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΧΑΝΘ


22η Αγωνιστική - 02/03/24
Ρεπό: ΧΑΝΘ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ


23η Αγωνιστική - 09/03/24
Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΕΚΑ
ΧΑΝΘ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ


24η Αγωνιστική - 16/03/24
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ - ΧΑΝΘ


25η Αγωνιστική - 23/03/24
Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΧΑΝΘ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΔΕΚΑ


26η Αγωνιστική - 30/03/24
Ρεπό: ΔΕΚΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΧΑΝΘ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

Α.Ε. Αμπελοκήπων : διπλή μεταγραφική προσθήκη!

 Δύο ακόμα μεταγραφικές προσθήκες για την Α.Ε. Αμπελοκήπων που πρόσθεσε στο ενεργητικό της ...τον Δημήτρη Παρασκεύα και τον Δημήτρη Αράπη! Α...