Πρώτη συγκέντρωση για την ομάδα χάντμπολ της Δράμα'86 εν'όψει της επερχόμενης αγωνιστικής περιόδου που θα βρεί και πάλι τους Δραμινούς στα ''μεγάλα σαλόνια'' !
Αναλυτικά η ανακοίνωση και φωτορεπορτάζ απο την πρεμιέρα των ''κυανέρυθρων'' :
Ξεκίνησαν με διπλές προπονήσεις οι Δραμινοί.![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
![🔴](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f534.png)
Ξεκίνησε η ομάδα την προετοιμασία της και από την Δευτέρα το πρωί οι παίκτες με τους προπονητές δουλεύοντας 4-5 ώρες ημερησίως βάζουν τις βάσεις για την ομάδα της νέας σαιζόν!