Το αντίθετο δρομολόγιο που έκαναν οι Γιάννης Αμανατίδης και Κυριάκος Αμαραντίδης (Χωριστή - Νέα Αμισσός) ....ακολούθησε ο Θέμης Αθανασιάδης που πλέον θα αγωνίζεται με τα ''κυανόλευκα'' χρώματα του Ορφέα Χωριστής!
Αναλυτικά η ανακοίνωση της δραμινής ομάδος :
Νέα προσθήκη στην ομάδα μας ο Θέμης Αθανασιάδης!!!
Ο γεννημένος το 2001 μεσοεπιθετικός προέρχεται από τις ακαδημίες της Δόξας Δράμας και ΠΑΟΠ Ν Αμισού, ενώ έχει αγωνιστεί πλην του ΠΑΟΠ σε Πανδραμαϊκό και Άρη Αβατου.
Θέμη καλωσόρισες
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![🤍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1/16/1f90d.png)
Σου ευχόμαστε ολόψυχα, μια χρονιά με υγεία, γεμάτη επιτυχίες.
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
![⚪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/26aa.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)