Στην κυκλοφορία τέθηκαν οι κάρτες διαρκείας του ΚΑΟΔ της νέας αγωνιστικής περιόδου που θα βρεί μετά απο αρκετά χρόνια την δραμινή ομάδα στην Β΄Εθνική!
Αναλυτικά η ανακοίνωση των ''πρασίνων'' :
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Διάλεξε τον θρόνο σου !
Στην κυκλοφορία τέθηκαν οι κάρτες διαρκείας του ΚΑΟΔ της νέας αγωνιστικής περιόδου που θα βρεί μετά απο αρκετά χρόνια την δραμινή ομάδα στην Β΄Εθνική!
Αναλυτικά η ανακοίνωση των ''πρασίνων'' :