ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ

powered by Agones.gr - Stoixima

Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023

Β΄ΕΠΣ Δράμας (2ος όμιλος) : η ''ταυτότητα'' της 9ης αγωνιστικής ! Αποτελέσματα , σκόρερς και βαθμολογία

Με την 9η αγωνιστική συνεχίστηκε το απόγευμα της Κυριακής το πρωτάθλημα στον 2ο όμιλο της Β΄ΕΠΣ Δράμας όπου σημειώθηκαν 10 γκολ και συνολικά φθάσαμε στα 153 τέρματα απο την αρχή της αγωνιστικής περιόδου!

Αετός Βαθυτόπου

Στα αποτελέσματα της ημέρας τώρα ...ο Άρης Φωτολίβους χρειάστηκε να φθάσει το τελευταίο δεκάλεπτο για να ανατρέψει το σκορ απέναντι στον μαχητικό Άρη Αμπελακίων τον οποίο και νίκησε με σκορ 1-2 και έτσι ξέφυγε στο +5  απο τους Σιταγρούς και Γραμμένη που έ(Χ)ασαν έδαφος μένοντας στο ισόπαλο σκορ 1-1...

(Χ)ορταστική ισοπαλία ....μέσα στην λάσπη για Δόξα Δράμας Β΄και Δόξα Κάτω Βροντού (2-2) ενώ ο Αετός Βαθυτόπου πέτυχε σπουδαίο διπλό μέσα στον Μυλοπόταμο (0-1) !!!!

Αναλυτικά τα αποτελέσματα , οι σκόρερς (με την πολύτιμη συνδρομή του καλού φίλου Λάζαρου Παπαλαζάρου) η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική έχουν ως εξής :

Γ΄Εθνική 2023-24 : οι τελικές βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους!

Ολοκληρώθηκε η αγωνιστική περίοδος 2023-24 στην Γ΄Εθνική Κατηγορία και έγιναν γνωστές οι ομάδες που κατακτούν την άνοδο στην Σούπερ Λίγκ 2 ...