Δευτέρα, 11 Μαρτίου 2019 06:53

Ασταμάτητη η Δόξα 2016 ....''σκόρπισε'' στους ''τέσσερις ανέμους'' την Δόξα Ρετζικίου (4-0) !!!

Γράφτηκε από τον

Ακομα μια νίκη στο μέχρι τώρα πετυχημένο νικηφόρο σερί της, πραγματοποίησε η Δόξα 2016 με την συνονόματη ομάδα του Ρετζικιου.

Οι παίκτριες της ΔΟΞΑΣ 2016 είχαν την υπέροχη σε όλο το 90λεπτό απέναντι σε μια στημένη αμυντικά ομάδα, πέτυχαν 4 τέρματα και δημιούργησαν πολλές ευκαιρίες.

Τα τέρματα πέτυχαν με χατ-τρικ η Birtoiu Alina (14΄, 50΄, 60΄)  και στο 68ο λεπτό  η Μπαντή Βασιλική.

Έτσι μετά και απο αυτήν την νίκη της  η δραμινή ομάδα συνεχίζει μόνη πρώτη στην κορυφή κατέχοντας μάλιστα το απόλυτο και έχοντας διαφορά πέντε βαθμών απο τους διώκτες της......

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα , την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική ενώ στο video που ακολουθεί και επιμελήθηκε ο καλός φίλος και συνεργάτης της ΄΄Ο΄΄  Γιάννης Παπανικολάου μπορείτε να δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις της αναμέτρησης ...