Oragiaspor-dramas.gr

Δευτέρα, 20 Σεπτεμβρίου 2021 22:31

Κύπελλο ΕΠΣ Καβάλας : η ταυτότητα της 2ης αγωνιστικής ! Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους !

Γράφτηκε από τον

Με την 2η αγωνιστική συνεχίστηκε και στην γειτονική Καβάλα , το κύπελλο ερασιτεχνών όπου σε 17 αναμετρήσεις σημειώθηκαν 71 γκολ !

Στα αποτελέσματα τώρα...

Άρης Πρίνου (1-4 μέσα στην Παναγία) , Αναγ. Λιμεναρίων (1-2 μέσα στον Θεολόγο) , Απόλλων Χρυσοχωρίου (1-2 μέσα στον Ξεριά) , Βύρων Καβάλας (0-3 μέσα στην ΑΕΚ) , Δόξα Αμυγδαλεώνα (0-3 μέσα στο Πολύστυλο) , Αετός Οφρυνίου (2-5 μέσα στο Παγγαίο ) , Ορφέας Ελευθερούπολης (1-5 μέσα στα Αμισιανά) και Βρασίδας Νέας Περάμου ( 0-4 μέσα στον Αγ.Ανδρέα) είναι οι πρώτες ομάδες που προκρίθηκαν στην επόμενη φάση....

Αναλυτικά τα αποτελέσματα αλλά και η βαθμολογία σε κάθε όμιλο έχουν ως εξής :

 

 

ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝ. ΑΓΩΝΑΣ
1ος Θεαγένης-ΑΟ Ποταμιάς 2-3
1ος Αίας Παναγίας-Άρης Πρίνου 1-4
2ος Δόξα Θεολόγου -Αναγέννηση Λιμεναρίων 1-2
2ος Ρεπό: Κεραυνός Καλλιράχης  
3ος Πανιώνιος Ξεριά-Απόλλων Χρυσοχωρίου 1-2
3ος Μακεδονικός Αγιάσματος-Άρης Πηγών 1-4
4ος Άγιος Λουκάς-Ναζιανζός 1-3
4ος Καβάλα 2004-Ατρόμητος Χαλκερού 1-1
5ος ΑΕΚ Καβάλας-Βύρωνας 0-3
5ος Ηρακλής Καβάλας – ΠΑΟΚ Καβάλας 1-1
6ος Ασπίδα Πολυστύλου-Δόξα Αμυγδαλεώνα 0-3
6ος ΜΑ Φιλίππων-Άρης Ζυγού 1-3
7ος Κεραυνός Κρηνίδων-Ένωση Παγ. Δρυάδας 3-1
7ος ΑΣ Παγγαίο-Αετός Οφρυνίου 2-5
8ος Μακεδονικός Αμισιανών-Ορφέας 1-5
8ος Ελπίδες- Βυζάντιο 0-6
9ος Ατρόμητος Ακροβουνίου-Κεραυνός Ελευθερών 3-2
9ος ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Βρασίδας 0-4

 

 

1ος όμιλος
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β.
1 ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ 6
2 Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ 3
3 ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ 1
4 ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ 0
   
2ος όμιλος
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β.
1 ΑΝΑΓ.ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ 6
2 ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ * (έκανε το ρεπό της )  0
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ * (έκανε το ρεπό της) 0
   
3ος ομιλος
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β.
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ 6
2 ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ 3
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ 3
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ 0
   
4ος ομιλος
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β.
1 ΚΑΒΑΛΑ 2004 4
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ 4
3 ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ 3
4 ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 0
   
5ος ομιλος
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β.
1 ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 6
2 ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 3
3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1
4 ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 1
   
6ος ομιλος
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β.
1 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ 6
2 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ 4
3 ΑΣΠΙΔΑ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ 1
4 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΦΙΛΙΠΠΩΝ 0
   
7ος ομιλος
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β.
1 ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ 6
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ 3
3 Α.Σ. ΠΑΓΓΑΙΟ 3
4 ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΓΑΪΚΟΥ ΔΡΥΑΔΟΣ 0
   
8ος ομιλος
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β.
1 ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 6
2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ 6
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ 0
4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 0
   
9ος ομιλος
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β.
1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 6
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 3
3 ΠΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 3
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ 0

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.