Oragiaspor-dramas.gr

Τρίτη, 10 Αυγούστου 2021 18:46

Volley League γυναικών : η κλήρωση του πρωταθλήματος!

Γράφτηκε από τον

Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 10/8 , η κλήρωση του γυναικείου πρωταθλήματος πετοσφαίρισης ...την γνωστή σε όλους μας  Volley League  , με την πρεμιέρα να ορίζεται στις 9 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά ολόκληρο το πρόγραμμα της διοργάνωσης (στον β΄γύρο οι αγώνες θα είναι αντίστροφα) :

1η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Αμαζόνες  
Αίας Ευόσμου – ΑΕΚ  
ΠΑΟΚ- ΑΟ Θήρας  
Πανναξιακός – Αρης  
Ηλυσιακός – Παναθηναϊκός  
Θέτις – Μαρκόπουλο  
Λαμία – Προφύρας  
2η αγωνιστική
ΑΕΚ – Ολυμπιακός  
ΑΟ Θήρας- Αίας Ευόσμου  
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ  
Αρης – Ηλυσιακός  
Μαρκόπουλο – Πανναξιακός  
Πορφύρας – Θέτις  
Αμαζόνες – Λαμία  
3η αγωνιστική
Ολυμπιακός – ΑΟ Θήρας  
Αίας Ευόσμου – Παναθηναϊκός  
ΠΑΟΚ – Αρης  
Ηλυσιακός – Μαρκόπουλο  
Πανναξιακός – Πορφύρας  
Θέτις -Λαμία  
Αμαζόνες – ΑΕΚ  
4η αγωνιστική
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός  
Αρης – Αίας Ευόσμου  
Μαρκόπουλο – ΠΑΟΚ  
Πορφύρας – Ηλυσιακός  
Λαμία – Πανναξιακός  
Θέτις – Αμαζόνες  
ΑΟ Θήρας – ΑΕΚ  
5η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Αρης  
Αίας Ευόσμου – Μαρκόπουλο  
ΠΑΟΚ – Πορφύρας  
Ηλυσιακός – Λαμία  
Πανναξιακός – Θέτις  
Αμαζόνες – ΑΟ Θήρας  
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός  
6η αγωνιστική
Μαρκόπουλο – Ολυμπιακός  
Πορφύρας – Αίας Ευόσμου  
Λαμία – ΠΑΟΚ  
Θέτις – Ηλυσιακός  
Πανναξιακός – Αμαζόνες  
Αρης – ΑΕΚ  
Παναθηναϊκός – ΑΟ Θήρας  
7η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Πορφύρας  
Αίας Ευόσμου – Λαμία  
ΠΑΟΚ -Θέτις  
Ηλυσιακός – Πανναξιακός  
Αμαζόνες – Παναθηναϊκός  
ΑΕΚ -Μαρκόπουλο  
ΑΟ Θήρας – Αρης  
8η αγωνιστική
Λαμία – Ολυμπιακός  
Θέτις – Αίας Ευόσμου  
Πανναξιακός – ΠΑΟΚ  
Ηλυσιακός – Αμαζόνες  
Πορφύρας – ΑΕΚ  
Μαρκόπουλο – ΑΟ Θήρας  
Αρης – Παναθηναϊκός  
9η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Θέτις  
Αίας Ευόσμου – Πανναξιακός  
ΠΑΟΚ – Ηλυσιακός  
Αμαζόνες – Αρης  
ΑΕΚ – Λαμία  
ΑΟ Θήρας – Πορφύρας  
Παναθηναϊκός – Μαρκόπουλο  
10η αγωνιστική
Πανναξιακός – Ολυμπιακός  
Ηλυσιακός – Αίας Ευόσμου  
ΠΑΟΚ – Αμαζόνες  
Θέτις – ΑΕΚ  
Λαμία – ΑΟ Θήρας  
Πορφύρας – Παναθηναϊκός  
Μαρκόπουλο- Αρης  
11η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Ηλυσιακός  
Αίας Ευόσμου – ΠΑΟΚ  
Αμαζόνες – Μαρκόπουλο  
ΑΕΚ – Πανναξιακός  
ΑΟ Θήρας- Θέτις  
Παναθηναϊκός – Λαμία  
Αρης – Πορφύρας  
12η αγωνιστική
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός  
Αίας Ευόσμου – Αμαζόνες  
Ηλυσιακός – ΑΕΚ  
Πανναξιακός – ΑΟ Θήρας  
Θέτις -Παναθηναϊκός  
Λαμία – Αρης  
Πορφύρας – Μαρκόπουλο  
13η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Αίας Ευόσμου  
Αμαζόνες- Πορφύρας  
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ  
ΑΟ Θήρας- Ηλυσιακός  
Παναθηναϊκός – Πανναξιακός  
Αρης – Θέτις  
Μαρκόπουλο-Λαμία  

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.